Minibasseinide uudised

basseini wifi moodul, kontroll kus iganes, millal iganes

Basseini wifi juhtimine

postitatud nov. 10 2017

Kontrolli oma basseini läbi telefoni millal iganes ja kus iganes, kasvõi teisest maailma otsast. Saadaval kõigile minibasseini ja vastuvooluga basseini mudelitele.

Loe edasi
Wellise uus minibasseini ümbris

Wellise Spaceline seeria uued mudelid

postitatud jaan. 17 2017

Uudis !  Wellis Spaceline seeria minibasseinid on vormitud nurga paneelidega ja led valgustusega. Eksklusiivse ümbrise valgustusega minibasseinid Euroopa juhtivalt tootjalt ! http://www.wellis.eu/products/spa/spaceline   Uus ümbrispaneelide lahendus saadaval kõigil Deluxe ja Premium mudelitel.                              

Loe edasi
Wellis Fjord külmravi bassein

Wellis külmravibassein Fjord

postitatud jaan. 17 2017

Fjord külmravi minibassein – kõige efektiivsem on inimese keha jahutamine külmaveega, näiteks pärast rasket füüsiliselt trenni, sauna või väsitavat päeva. Vesi jahutatakse soojuspumbaga 10-15 ° C-ni, kus isegi lühikesel vannis käigul võib olla eriti kasulikke mõjusid tervisele. Äkilised temperatuuri muutused on tervendavad südame- ja vereringe probleemide korral.    

Loe edasi

Wellis minibassein Everest Deluxe

postitatud dets. 19 2016

Wellis minibassein Everest Deluxe Kasutamiseks sise- ja välistingimustes era tarbimiseks     Parima varustusega 5 inimese SPA bassein Eestis ! →   Ainulaadne 4 võimsa massaazipumbaga minibassein →   2 lamamis kohaga ja väga tõhusa massaazisüsteemiga →   Automaatne kemikaalide doseerimine ja kontroll →   VARIO PODS – kummiogadega vibratsioonimassaaz →   Pulseeriva joaga massaazipaketid →   Suur vulkaanidüüs põhjast

Loe edasi