Mis on Lucite akrüülist basseini eelised puidust kümblustünniga võrreldes

posted Feb 02 2012

Mis on Lucite akrüülist basseini eelised puidust kümblustünniga võrreldes ?

 1.  Lucite akrüül on vastupidav ja stabiilne pinnakatte materjal, päikese ja muude ilmastikutingimuste suhtes, puidust tünniga võrreldes. Akrüülist basseini pinnakate on kümblejatele mõnusalt sile,  disainijooned  ümarjad ning  seest mugava istme kujuga.

2.  Antibakteriaalne akrüülist sisepind ei lase vetikatel ja mustusel kinnituda basseini seinte külge ja ei näita välja tänu sinisele värvusele kogunenud mustust. Basseinivee riknemis protsess on aeglasem võrreldes puidust tünniga. Puuduvad igasugused vahed, lõhikud ja praod, mis koguvad mustust. Akrüül basseinil puudub hooldustööna korpuse üle õlitamise vajadus.

3.  Akrüülist kümblusbassein ei vaja kevadel uuesti töökorda seades vitsade pingutamist ja puudub igasugune veepidamatuse probleem, mida esineb puidust kümblustünnidega.

4.  Akrüülist basseini on lihtne paigaldada, kui eelnevalt on ettevalmistatud stabiilne alusplaat ja metallist tugiraam hoiab basseini stabiilselt paigal. Tugiraami püstpostide külge on lihtne paigaldada külgikattev  puitlaudis.

5.  Akrüülist basseinile on võimalik paigaldada massaazi ja muud varustust läbi basseini külgseinte ja põhja, nii et varustus jääb basseini tühimiku alla ja laudise taha peitu.

6.  Akrüülist basseini on lihtne puhastada mitte abrasiivsete ja keemiliselt mitte kangete vedelate pesuainetega.

7.  Akrüülist basseini  on võimalik kasutada ilma massaaziseadmeteta, kuid kasutada koos välise tahkepuidu kütteahjuga kümblustünnina.